LBA

Zostałam nominowana przez: Nuśkę Ponte autorkę bloga: Want to tell you, I hate you... In translation I love you...

Pytanie do mnie:

1. Top trzy ulubionych blogów?


2. Kto jest twoim najnowszym idolem?
Najnowszym? Cóż ciężkie pytanie, bo jest ich kilku i jest to bardzo ciężki wybór. Jednak chyba postawię na Jack&Jack oraz The Fooo Conspiracy. Jednak jeśli miałabym wybrać tylko jednego chłopaka z tych zespołów to stawiam na tego pana.
Oscar Enestad, bo tak nazywa się ten wokalista, w ostatnim czasie zdobył nie tylko moje serce przez swoją muzykę, ale również miejsce na tapecie w telefonie, które do tej pory zajmował inny piosenkarz.

3. Ile lat miałaś kiedy założyłaś bloga?
Hmmm.... Było to w drugim semestrze pierwsze klasy technikum, czyli jakieś nie całe 17 lat miałam, gdy zakładałam pierwszego bloga z opowiadaniem, jednak na blogspocie pierwsze opowiadanie zaczęłam pisać w wieku niespełna 18 lat.

4. Jaka jest twoja ulubiona książka?
Przyznam, że bardzo ciężki wybór, bo czytałam kilkanaście świetnych utworów, dlatego podam kilka serii, które wybitnie podbiły moje serce: "Szeptem", "Akademia Wampirów" i jej kontynuacja "Kroniki Krwi", "Dotyk Julii" i chyba pierwsza seria, za którą w ogóle się wzięłam, czyli "Zmierzch".

5. Czym się interesujesz?
Jak da się już zauważyć głównie interesuję się pisaniem opowiadań. Jednak moimi innymi pasjami są: taniec, tworzenie zwiastunów, czy eksperymentowanie z grafiką komputerową (głównie tworzenie szablonów do bloga, okładek na Wattpad, czy teł na facebooka przeważnie na własny użytek).

6. Zajęcie w dzień wolny od szkoły?
Pisanie rozdziałów. Wtedy mam najwięcej czasu. Jednak teraz czasu będę miała pod dostatkiem, bo przede mną tylko matura i wakacje do października.

7. Ulubiony smak chipsów?
Paprykowe i solone.

8. Jaka jest twoja najgorsza wpadka?
Hmmm... W sumie to było nie tak dawno, bo zaledwie miesiąc temu. Zabrałam siostrę i brata na zakupy. Gdy poszliśmy do Mc Donalda i kłóciłam się z bratem okazało się, że za nami stał chłopak z równoległej klasy, który wszystkiemu się przysłuchiwał.

9. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?
Ulubiony: Pracownia obsługi informatycznej w turystyce
Znienawidzony: Matematyka.

10. Co cię inspiruje do napisania?
Muzyka, przyjaciele, czytelnicy, słowa zachęty i miłe komentarze, które dostaję pod rozdziałami, czy na różnych portalach społecznościowych. To naprawdę motywuje i inspiruje.

11. Skąd pomysł na temat bloga?
Hmmm... Pomysł na "No Control" powstał już dłuższy czas temu. Gdy pisałam "Z czasem wszystko się zmienia - Nawet ludzie" miałam w planach na skończeniu opowiadania tylko na tej jednej części. Jednak po dłuższych przemyśleniach w mojej głowie zrodził się plan drugiej części. Początkowo idea drugiej części, czyli "No Control" wyglądała trochę inaczej. Miało w niej nie być ani One Direction, ani The Fooo Conspiracy, lecz gdy zaczęłam czytać więcej opowiadań o Niallu powstał kolejny pomysł, a gdy usłyszałam o chłopakach z The Fooo to po prostu musiałam to wykorzystać w swoim opowiadaniu i tak powstała ostateczna koncepcja opowiadania.

Nominuję:

Pytanie do nominowanych:
1. Dokąd wyruszysz w wymarzoną podróż?
2. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?
3. Kto lub co sprawiło, że piszesz bloga ?
4. Skąd pomysł na taką nazwę bloga?
5. Na jakim koncercie byłaś/byłeś ostatnio?
6. Bez czego nie wyjdziesz z domu?
7. Co porabiasz, gdy nie blogujesz?
8. Pokażesz swojego bloga dzieciom? (swoim)
9. Jesteś sobą czy zakładasz maski?
10. Wymień co najmniej 3 płyty, które wpłynęły na to, jak postrzegasz świat (i napisz krótko dlaczego).
11. Co według Ciebie jest miarą sukcesu blogera?

3 komentarze:

 1. Dziękuję za nominację! Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za nominację!
  Muffy.
  xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo za nominację <3

  OdpowiedzUsuń